Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Dacia Dokker

 

Pradžia

Įranga

Automobiliai DOKKER turi iki šiol DACIA automobiliuose nematytos įrangos – unikalią multimedijos įrangą MEDIA NAV*. Ją sudaro radijas**, Bluetooth laisvų rankų įranga, USB ir garso įrangos jungtys, prie kurių galima jungti išorinius grotuvus, palydovinės navigacijos prietaisas su 7 colių (18 cm) įstrižainės jutikliniu ekranu ir nuotolinio valdymo pultas prie vairaračio. Viskas lengvai perprantama, lengvai valdoma ir siūloma už prieinamą kainą.
Automobiliai DACIA DOKKER gali turėti dar vieną multimedijos įrangą – Dacia Plug&Radio*, kurią sudaro: MP3-CD grotuvas, radijas, ant grotuvo įtaisytos USB ir garso įrangos jungtys, Bluetooth ryšys ir nuotolinio valdymo pultas prie vairaračio. Dar viena naujovė – užpakaliniai atstumo jutikliai (pasirenkama įranga).

Automobiliai DACIA DOKKER gali būti varomi ir benzininiais, ir dyzeliniais varikliais. Dyzeliniai varikliai dCi 75 AG arba 90 AG yra pažymėti ECO² ženklu, reiškiančiu nedideles degalų sąnaudas (mažesnes nei 5l/100km) ir mažą CO² emisiją (118g/km)***. Variklių pasiūlą papildo patikimas ir jau kituose DACIA modeliuose išmėgintas benzininis variklis 1,6MPI84AG.
* Papildoma įranga, priklauso nuo varianto
**Be CD grotuvo
*** CO2 emisijos dydis ir degalų sąnaudos nustatytos laikantis galiojančių teisės aktų reikalavimų.