Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Dacia Lodgy

Sužinokite daugiau

Pradžia

Varikliai

 • Galimybė rinktis transmisiją

  Automobiliai DACIA LODGY siūlomi su benzininiais ir dyzeliniais varikliais, visiškai patenkinančiais vairuotojų lūkesčius esant įvairiausios važiavimo sąlygoms. Du benzininiai varikliai: patikimas, išbandytas ir prieinamas 1,6 MPI ir galingesnis, tačiau taupesnis variklis TCe 115 AG su tiesioginiu įpurškimu ir turbokompresoriumi. Taip pat siūlomi du dyzelinių variklių variantai: dCi 90 AG ir dCi 110 AG. Tai – visame pasaulyje patikimais ir našiais pripažinti 1,5 dCi varikliai. Klientų ir žiniasklaidos atstovų pripažinti DACIA automobiliai pasižymi kokybe ir patikimumu. Tai – vienos svarbiausių automobilio DACIA LODGY vertybių. Kaip ir kiti DACIA modeliai, automobiliai LODGY yra varomi RENAULT įmonių grupės sukurtais varikliais, kuriuose panaudota jos patirtis ir laiko išbandyti techniniai sprendimai.

 • Naujos kartos variklis TCe 115 AG

  Pažangios technologijos

  Variklis TCe 115 AG – pažangių RENAULT įmonių grupės technologijų derinys Šiame naujame 1,2 l darbinio tūrio keturių cilindrų, 16 vožtuvų tiesioginio įpurškimo variklyje su turbokompresoriumi puikiai dera aukštas našumas, vairavimo malonumas, nedidelės degalų snaudos ir maža CO2 emisija.  Taupus ir ekologiškas  Lengvai valdomas

  Svarbiausia – vairavimo malonumas! Automobiliai DACIA LODGY gali būti varomi benzininiu varikliu TCe 115AG – lanksčiu, galingu ir veržliu, lengvai greitėjančiu ir neprarandančiu veržlumo perjungiant pavaras. Didžiausias 190 Nm sukimo momentas pasiekiamas jau esant 2 000 aps./min. Automobilis pasižymi gera garso izoliacija – salone variklio garso beveik negirdėti, todėl vairuoti ir keliauti daug maloniau.