Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Dacia Naujasis LOGAN MCV

 

Pradžia

Varikliai


 • Benzininiai varikliai

  SCe 75 AG
  Naujasis DACIA LOGAN MCV su nauju, taupiu ir šiuolaikišku benzininiu varikliu: variklis SCe 75 AG yra 3 cilindrų ir 1l darbinio tūrio variklis. Jį kuriant buvo pasitelkta visa turtinga koncerno RENAULT patirtis, todėl pavyko sumažinti CO2 emisiją ir degalų sąnaudas.

  TCe 90 AG S&S
  Variklis TCe 90 AG S&S – dar vienas puikus koncerno RENAULT inžinierių kūrinys. Tai – trijų cilindrų benzininis 898cm3 (0,9 klasės) 90AG variklis su turbokompresoriumi ir Stop & Start sistema bei naujausiomis technologijomis.

  Suteikia daug vairavimo malonumo ir pasižymi mažomis degalų sąnaudomis ir CO2 emisija. Variklis TCe 90 S&S yra vežlus, akimirksniu atliepia į vairuotojo veiksmus, veržliai greitėja, yra lengvai valdomas ir tuo pat metu pasižymi saikingomis eksploatacijos sąnaudomis.

 • Dyzeliniai varikliai

  DCi 75 AG S&S
  Šis 1,5l darbinio tūrio variklis dėl savo patikimumo, teikiamo vairavimo malonumo ir didelio našumo pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Šios kartos varikliai pasižymi didesniu sukimo momentu ir veržlesniu greitėjimu.


  DCi 90 AG S&S
  Šis 1,5l darbinio tūrio variklis dėl savo patikimumo, teikiamo vairavimo malonumo ir didelio našumo pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Šios kartos varikliai pasižymi didesniu sukimo momentu ir veržlesniu greitėjimu.

  Abu, 75AG ir 90AG galios varikliai turi sistemą Stop & Start, padedančia pasiekti nedidelių degalų sąnaudų ir 100g/km nesiekiančios CO2 emisijos.

 • EASY-R

  TCe 90 AG S&S Easy-R
  DACIA siūlo ir automobilius su automatizuota pavarų dėže (be sankabos pedalo) Easy-R.
  Kartu su benzininiu varikliu TCe 90 S&S, automatizuota pavarų dėžė Easy-R siūlo:
  - patogų vairavimą – vairuotojui nebereikia minti sankabos pedalo ir perjunginėti pavaras. Pavaros perjungiamos automatiškai;
  - automobilio manevringumą: funkcija Hill Start Assist leidžia vairuotojui saugiai ir be įtampos pajudėti iš vietos įkalnėje. Atleidus sankabos pedalą, automobilis su automatizuota pavarų dėže lėtai juda pirmyn arba atgal, todėl patogu judėti automobilių sraute ar atlikti sudėtingus manevrus (pavyzdžiui, statyti automobilį), be to, jis nerieda atgal sustojus nestačioje įkalnėje;
  - 5 pavarų pakopas automobiliuose su benzininiu varikliu;
  - mažesnes degalų sąnaudas;
  - automatizuota pavarų dėžė Easy-R tai;
  - mažos degalų sąnaudos ir patogus vairavimas;
  - patogų važiavimą ir mieste, ir užmiestyje;
  - patrauklią kainą.

 • Benzininiai ir benzininiai / SND varikliai

  Su benzininiu varikliu TCe 90 AG S&S taip pat gali būti montuojama suskystintų dujų (SND) įranga. Pigesni degalai ir gamyklinė SND įranga – taupus ir visiškai saugus sprendimas. SND naudojančių automobilių CO2 emisija mažesnė nei benzininiais varikliais varomų automobilių.