Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Išmanūs būdai sutaupyti„Dacia“ siekia, kad jūs aiškiai suprastumėte, iš ko susideda eksploatacijos sąnaudos, ir imasi veiksmų jas sumažinti. Todėl siūlome įvairių sprendimų, kaip pasitelkiant išmanumą sumažinti degalų suvartojimą ir išmetamą CO2 kiekį dar iki važiavimo, taip pat važiuojant ir vėliau.

Taupiosios technologijos

- Transporto priemonės funkcijos, pavyzdžiui, pavaros keitimo indikatorius, ekonomiško režimo mygtukas, kelionės ataskaita su vairavimo ekonomiškumo taškais* ir ekonomiško važiavimo patarimai* vairuojant – siekiant optimizuoti degalų suvartojimą

- Variklio paleidimo ir sustabdymo sistema – suvartojamų degalų ir išmetamų teršalų kiekiui sumažinti, kai transporto priemonė stovi

* Tik naujajame „Duster“


SND varomos transporto priemonės


„Dacia“ siūlo patikimą sprendimą – visų modelių transporto priemonių variantą, varomą suskystintomis naftos dujomis (SND).

Pasirinkdami šį sprendimą renkatės saugią ir patikimą technologiją. SND – šalutinis naftos perdirbimo ir gamtinių dujų gamybos produktas.

SND tiekiamos skysta forma ir gali būti laikomos rezervuaruose. Prieš tiekiant SND į variklį, jos grąžinamos į dujinę būseną.

SND varomas transporto priemones naudoti paprasta, jų sąnaudos mažesnės nei varomų benzinu. Tokios transporto priemonės yra ir ekologiškesnės, nes išmeta per 10 % mažiau CO2 nei tos, kuriose naudojamas benzinas.