Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS OK

Naujasis DACIA DUSTER BLACKSHADOW

Susipažink su naujaisiais automobiliais DACIA

Riboto skaičiaus laida BLAKSHADOW

Universalusis visureigis DUSTER keičia savo veidą. Kruopščiai parinktos DUSTER BLAKSHADOW stiliaus detalės negali likti nepastebėtos. Elegantišką automobilio dizainą pabrėžia juodos ir matinio chromo spalvos lengvojo lydinio ratlankiai Théma.
Dizainas

Ne šiaip sau DUSTER

Riboto skaičiaus automobilių DUSTER laida BLAKSHADOW buvo įkvėpta miesto elegancijos. Jei tave vilioja nuotykiai, automobilis DUSTER nugalės visus kelio iššūkius ir išbandymus. Sutvirtinta priekinė ir užpakalinė važiuoklė primena, kad šis automobilis pasižymi puikiomis ir pripažintomis visureigio savybėmis.
Salonas

Stilingas salonas

Jaukiame salone – centrinis valdymo pultas su ypatinga specialiai sukurta apdaila ir juodomis žvilgiomis dekoratyvinėmis detalėmis. Automobiliai DUSTER BLAKSHADOW gali pasigirti gausia įranga – multimedijos įranga ir navigacijos prietaisu Media Nav Evolution su 7 colių įstrižainės jutikliniu ekranu – nepakeičiama jūsų pagalbininkė kiekvienoje kelionėje. Grotuvas su Bluetooth® laisvų rankų įranga, valdomas valdymo pultu po vairaračiu leis saugiai bendrauti su pasauliu ir mėgautis mėgstama muzika.
MEDIA NAV Evolution

Multimedijos įranga MEDIA NAV Evolution turi daugybę puikių savybių, tarp kurių:
• Didelis 7 colių (18 сm) įstrižainės jutiklinis ekranas
• Spalvotas, patogus ir lengvai perprantamas meniu
• Radijas (be CD grotuvo)
• USB / garso įrangos jungtis grotuvo skydelyje
Bluetooth® funkcija, leidžianti saugiai kalbėti telefonu ir groti MP3 rinkmenas