Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Naujasis DACIA LOGAN MCV

Susipažink su naujuoju DACIA LOGAN MCV

Drąsiai gabenk viską, ką tik panorėsi

Labai erdvus automobilis DACIA LOGAN MCV gali išties labai daug ką. Juo gali vežti viską (ir visus), ko tik prireiks. Naujasis DACIA LOGAN MCV atrodo originaliai: 15" lengvojo lydinio ratlankiai, rūko žibintai, naujas, išraiškingesnis automobilio priekis ir stogo laikikliai. Visa tai suteikia automobiliui veržlumo ir šiuolaikiškumo.
Pasinaudok automobilio salono pertvarkymo galimybėmis

Tavo paslaugoms dalimis (1/3 – 2/3) lankstoma užpakalinė sėdynė ir „XXL“ dydžio bagažinė. Naujasis DACIA LOGAN MCV suteikia galimybę įvairiai keisti jo saloną, todėl jį lengva pritaikyti bet kokiems poreikiams ir įgyvendinti bet kokius planus. Penkios vienodo dydžio sėdynės kruopščiai apgalvotame salone leidžia patogiai keliauti visiems automobilio keleiviams.
Tegul gyvenimas taps paprastesnis su naudingomis technologijomis

Naujojo DACIA LOGAN MCV salonas buvo sukurtas galvojant apie naudingumą ir paprastumą: multimedijos įranga Media Nav su navigacijos įrenginiu, laisvų rankų įranga ir užpakalinio vaizdo kamera, įkalnę įveikti padedanti funkcija, elektra valdomi langai su impulsiniu mygtuku... Automobilis aprūpintas pačiomis naudingiausiomis technologijomis, kad kiekviena tavo kelionė būtų maloni.