Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Naujasis DACIA SANDERO


Susipažink su naujaisiais automobiliais DACIA
Dizainas

Patrauklus stilius

Patrauklus naujojo DACIA SANDERO stilius. Naujos chromuotos radiatoriaus grotelės, dideli priekiniai ir užpakaliniai žibintai atspindi naująjį automobilių DACIA stilių ir suteikia naujojo DACIA SANDERO išvaizdai dar daugiau veržlumo ir šiuolaikiškumo. Sužavi iš pirmo žvilgsnio!
Salonas

Erdvus ir patogus salonas

Įsitaisyk už vairo ir mėgaukis erdviu automobilio salonu: 5 patogiomis vienodo dydžio sėdynėmis ir erdvia bagažine. Automobilio salone daugybė praktiškų sprendimų: lankstomos užpakalinės sėdynės, naujos dėtuvės, kuriomis bus patogu naudotis visai šeimai... Mūsų dizaineriai pagalvojo apie viską, kad tavo kasdienis gyvenimas būtų paprastesnis ir patogesnis. Prieš tave – idealus miesto automobilis, pasiruošęs lydėti tave mieste kiekvieną dieną. Jame visuomet jausiesi patogiai, ar keliautum vienas, ar su keleiviais.
Technologijos

Technologijos, dėl kurių gyvenimas tampa paprastesnis

Jei automobilyje bus daugybę funkcijų (navigacijos įtaisą, laisvų rankų įrangą, užpakalinio vaizdo kamerą) turinti multimedijos įranga Media Nav, elektra valdomi langai su impulsiniu jungikliu arba greičio ribotuvas... tuomet turėsi viską, kas būtina! Su šiomis naudingomis ir praktiškomis technologijomis vairuoti naująjį DACIA SANDERO bus nepaprastai smagu.