Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Naujasis DACIA SANDERO STEPWAY

Susipažink su naujaisiais automobiliais DACIA

Išraiškingas dizainas

Negali nepastebėti vežlaus naujojo DACIA SANDERO STEPWAY būdo – jis sužavi iš pirmo žvilgsnio. Naujos chromuotos ir dėl to dar išraiškingesnės radiatoriaus grotelės, dailesnės kėbulo linijos su naujais priekiniais ir užpakaliniais žibintais, paryškinančiais atnaujintą ir dar patrauklesnį DACIA stilių. Tipiškas miesto visureigio dizainas suteikia šiam naujam automobiliui visureigio dvasios. Ir tai galima pajusti!
Erdvus, kruopščiai apgalvotas salonas

Dėl penkių vienodo dydžio sėdynių visi naujojo DACIA SANDERO STEPWAY keleiviai jausis vienodai patogiai. Erdvus salonas traukia akį dailiomis detalėmis – nauja chromo spalvos apdaila, nauju vairaračiu, naujais trimačio efekto apmušalais, naujomis išmoningai išdėstytomis dėtuvėmis ir papildoma 12 V jungtimi užpakalinėms vietoms.
Technologijos, dėl kurių gyvenimas tampa paprastesnis

Kartu su originaliu stiliumi, naujasis DACIA SANDERO STEPWAY siūlo ir daugybę naudingų technologijų: multimedijos įrangą Media Nav Evolution, užpakalinio vaizdo kamerą, įkalnę įveikti padedančią funkciją, elektra valdomus langus su impulsiniu jungikliu, greičio reguliatorių-ribotuvą... Su naujuoju DACIA SANDERO STEPWAY nukeliausi bet kur ir ta kelionė bus nepaprastai patogi.