Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

ORIGINALIOS ATSARGINĖS DACIA DETALĖS

DACIA rekomenduoja savo klientams naudoti originalias atsargines Dacia detales, nes jos atitinka visus kokybės standartus bei gamintojo nustatytus saugos reikalavimus. Jums teliks ir mėgautis vairuojant savo Dacia automobilį.

Kuo originalios atsarginės detalės pranašesnės?

Dvi detalės – originali ir neoriginali – iš išorės gali atrodyti taip pat. Tačiau jos nebūtinai yra vienodos.

Tinka idealiai ir lengvai montuojamos

Originalios atsarginės detalės puikiai tinka Jūsų automobiliui, o jų keitimas yra paprastas, nes detalės idealiai tinka idealiai, o jų tvirtinimo elementai yra specialiai pritaikyti.

Saugumo garantija

Originalios detalės leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukščiausią Jūsų automobilio saugumo lygį. Neoriginalios detalės gali būti kitokių matmenų, svorio ir pagamintos iš prastesnės kokybės medžiagų. Susidūrimo metu galimas pavojus, kad neoriginalios atsarginės detalės sulūš arba deformuosis.

Patikimumas ir saugumas

Kiekviena originali atsarginė detalė tiksliai atitinka pavyzdinį modelį. Būtent todėl automobilis išlaiko gamintojo numatytą patikimumo lygį ir atitinka garantijoje nurodytus kitus saugumo reikalavimus.
Be originalių Dacia atsarginių detalių siūlome ir platų MOTRIO detalių, tinkamų senesniems Dacia ir kitų modelių automobiliams, asortimentą. Dėl šių priežasčių MOTRIO detalių kainos yra patrauklesnės.