DUSTER MULTIMEDIJOS SISTEMOS

Naujos funkcijos, palengvinančios kasdienius darbus
NAUJOJI SISTEMA MEDIA NAV LIVE
Prisijunkite prie interneto per sistemą MEDIA NAV LIVE su 10 colių jutikliniu ekranu ir patirkite dar didesnį malonumą vairuoti.

Sistema MEDIA NAV LIVE siūlo daugybę praktiškų, paprastų ir šiuolaikiškų funkcijų:
  • Internetinė navigacija
  • Internetinės paslaugos
  • Programų parduotuvė
  • Belaidžio išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija
  • 3D „Arkamys“ garso sistema

NAUJOJI PROGRAMA „MEDIA CONTROL“
Naudojant programą „Dacia Media Control“ (pasiekiama „Android“ ir „iOS“ naudotojams), jūsų išmanusis telefonas taps automobiliniu kompiuteriu ir puikiai papildys daugiafunkcį ekraną.

Programa „Dacia Media Control“ su nauja naudotojo sąsaja turi visas reikiamas funkcijas. Naudokitės „Media Control“ programa „Travel Companion“, kuri stebi vairuotojo dėmesingumą ir pataria padaryti pertraukėlę, jei to reikia.

NAUJOJI PROGRAMA „MEDIA DISPLAY“
Mėgaukitės saugia kelione su programa „Media Display“!
Dideliame 10 colių jutikliniame ekrane naudodami programą „Media Display“ lengvai valdykite skambučius ar muziką, taip pat naudokitės belaidžio išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija ir mėgstamas programas matykite automobilio ekrane.

Turėdami duomenų paketą ir išmanųjį telefoną galite nuotoliniu būdu nustatyti automobilio buvimo vietą žemėlapyje, įjungti žibintus arba garso signalą ieškodami jo stovėjimo aikštelėje, sužinoti ridą ir likusį nuvažiuojamą atstumą, taip pat 5 metus naudotis FOTA* naujiniais.

*FOTA = Firmware over the air, t. y. programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu, nevažiuojant pas oficialų atstovą.