Dacia SANDERO Stepway

Sandero Stepway

TVIRTAS IR UNIVERSALUS MIESTO VISUREIGIS
5 METŲ ARBA 100 000 KM GARANTIJA*

ŠIUOLAIKIŠKAS IR PATIKIMAS VISUREIGIS
Įkvepiantis siluetas, tiesios ir horizontalios linijos, nauja Y raidės formos šviesadiodžių žibintų linija ir aukšta prošvaisa... Tai DACIA SANDERO STEPWAY – visiškai atnaujinto dizaino visureigis, neprarandantis išskirtinio stiliaus. Patogus salonas pasitinka daugiafunkce erdve, kurioje laukia daugybė nepamirštamų potyrių.
Dacia SANDERO Stepway
Tikras patikimo visureigio stilius: iš priekio...
Išraiškinga priekinė kėbulo dalis, ypatingo dizaino radiatoriaus grotelės ir nauja Y raidės formos žibintų linija išryškina naujojo SANDERO STEPWAY visureigio prigimtį.
Dacia SANDERO Stepway
... iš profilio...
Didesnė prošvaisa, daugiafunkciai stogo laikikliai, šoninės apsauginės juostos, harmoningai integruotos ratų arkos, deimantinio šlifavimo lengvojo lydinio ratlankiai... Naujajame SANDERO STEPWAY gražiai dera stilius ir apsauga.
Dacia SANDERO Stepway
... ir iš galo.
Y raidės formos užpakaliniai žibintai, naujai suprojektuotas buferis su integruotu bagažinės atidarymo mygtuku, naujos apsauginės juostos, radijo antena galinėje stogo dalyje... Kiekviena naujojo SANDERO STEPWAY detalė alsuoja šiuolaikiškumu.
Dacia SANDERO Stepway
Ergonomiškas ir šiuolaikiškas salonas
Panoraminis prietaisų skydelis, aukštai įrengtas centrinis valdymo pultas su porankiu ir dėtuvėmis, didelis 8 colių ekranas, kuriame informaciją matysite neatitraukdami akių nuo kelio... Vairuokite patogiai!
Dacia SANDERO Stepway
Apdaila – dinamiškumo atspindys
Atnaujintos durų rankenos, individualūs STEPWAY apmušalai, santūrūs oranžiniai intarpai, pabrėžiantys dinamiškumą, išskirtinis STEPWAY ženklas. SANDERO STEPWAY – šiuolaikiškumo įsikūnijimas.

ĮRANGA

PAPRASTAS NAUDOJIMAS IR UNIVERSALUMAS

Universalumas
Dacia SANDERO Stepway
Moduliniai stogo laikikliai
Vakar reikėjo vežti dviratį, o šiandien norite ant stogo sumontuoti bagažinę? Jums visai nereikės skirtingų komplektų SANDERO STEPWAY stogo laikiklių! Naudojant šiuos išradingo dizaino modulinius stogo laikiklius, kuriuos galima pasukti skersai, nesunku gabenti pačius įvairiausius krovinius.
Dacia SANDERO Stepway
Modulinė bagažinė
Dažnai ką nors gabenate? Sulankstykite užpakalinę sėdynę ir gerai išnaudokite dar erdvesnę bagažinę.
Dacia SANDERO Stepway
Aukštesnė prošvaisa
Dėl aukštesnės prošvaisos SANDERO STEPWAY be jokio vargo įveiksite bet kokius kelius.
Komfortas
Dacia SANDERO Stepway
KEYLESS ENTRY (įėjimas ir variklio paleidimas be rakto)
Nusibodo kišenėse ieškoti automobilio raktų? Su kortele KEYLESS ENTRY užrakinkite ir atrakinkite automobilį, paleiskite variklį. Tai paprasta!
Dacia SANDERO Stepway
Praktiškos dėtuvės
SANDERO STEPWAY rasite daugybę praktiškų dėtuvių. Į papildomą dėtuvę porankyje galėsite susidėti tai, ko dažniausiai prireikia.
Technologijos
Dacia SANDERO Stepway
Šviesadiodžiai artimieji žibintai
Pasirūpinome optimaliu matomumu – ir dieną, ir naktį šviesadiodžiai SANDERO STEPWAY žibintai įsijungs automatiškai. O automatiškai veikiantys valytuvai dar supaprastins jų eksploataciją.
Dacia SANDERO Stepway
Automatinis stovėjimo stabdys
Dar patogiau ir dar daugiau funkcionalumo – automobilyje veikia automatinis stovėjimo stabdys.

MULTIMEDIJA

ŠIUOLAIKIŠKOS TECHNOLOGIJOS

Dacia SANDERO Stepway
MEDIA NAV*
Nenuleiskite akių nuo kelio ir raskite visą reikiamą informaciją dideliame 8 colių jutikliniame ekrane su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo naudojant laidą ar „Wi-Fi“ ryšį funkcija, radiju, GPS navigacija, multimedija ir kt. Prijunkite išmanųjį telefoną „Bluetooth®“ ryšiu ar naudodami JACK arba USB lizdus. Šešių integruotų garsiakalbių garso kokybė jus tikrai nustebins.
Dacia SANDERO Stepway
MEDIA DISPLAY*
Turėdami prieigą prie mėgstamų programų 8 colių jutikliniame ekrane su mobiliojo telefono ekrano dubliavimo funkcija, keliaukite savo mėgstamos muzikos, skambančios iš 4 integruotų garsiakalbių, ritmu. 
Dacia SANDERO Stepway
MEDIA CONTROL ir programa DACIA MEDIA CONTROL
Naudodamiesi nauja sistema MEDIA CONTROL su integruota radijo sistema ir „Bluetooth®“ ryšiu prijungtu telefonu, valdykite garsą ant vairaračio sumontuotais jungikliais. Programa DACIA MEDIA CONTROL leis vairuoti dar patogiau, nes galėsite automobilio ekrane naudotis supaprastinta prieiga prie mėgstamos navigacijos sistemos ir radijo sąsaja iš savo mobiliojo telefono. 2 garsiakalbiai įmontuoti į priekinių durų plokštes.
* Suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.   

SAUGUMO IR VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

TAI, KAS YRA SVARBIAUSIA


MATMENYS

OPTIMALIŲ MATMENŲ VISUREIGIS


DAUGIAU APIE DACIA SANDERO STEPWAY

Jus gali dominti ir šie modeliai...
*Garantijos apribojimas

Pasiūlymas apima 5 metų garantiją, kurią sudaro 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km apribojimu ir 2 metų papildomą mokamą garantiją FORMULA NON STOP su 100 000 km apribojimu. Išsami informacija apie paslaugų apimtį pateikta oficialiojo DACIA atstovo parengtose Bendrosiose techninės priežiūros sutarties sąlygose. Pasiūlymas yra programos DACIA FINANCING dalis.