DACIA SANDERO privalumai

Nori turėti automobilį, kuris tenkintų visus tavo lūkesčius ir taptų ištikimu pagalbininku kasdien? DACIA SANDERO sukurtas būtent tau.

Išorės ir salono dizainas

Pasiduok žavesiui

Dar šiuolaikiškesnis ir patrauklesnis dizainas

Naujasis DACIA SANDERO tai – stilingas ir šiuolaikiškas automobilis. Sklandžios ir išraiškingos linijos, naujos chromuotos radiatoriaus grotelės, nauja, madinga spalva Brown Vison, naujo dizaino priekiniai ir užpakaliniai žibintai, nauji lengvojo lydinio ratlankiai ir ratų gaubtai suteikia automobiliui naujų bruožų ir dar daugiau veržlumo ir šiuolaikiškumo. Sužavi iš pirmo žvilgsnio !

Kruopščiai apgalvotas salonas

Naujasis DACIA SANDERO patyrė vidaus ir išorės pokyčių. Nauji apmušalai, naujos ortakių grotelės, naujas centrinis valdymo skydas su naujomis dekoratyvinėmis detalėmis, naujos formos 4 stipinų vairaratis, naujos matinio chromo spalvos apdailos detalės. * Tikrai įvertinsit atnaujintą automobilio saloną ir šiuolaikišką automobilio išvaizdą.

* Priklauso nuo varianto

Erdvus ir patogus salonas

Patogiai įsitaisyk už vairo ir mėgaukis erdviu automobilio salonu: 5 patogiomis normalaus dydžio sėdynėmis ir erdvia bagažine, viena didžiausių šiame segmente. Automobilio salone daugybė praktiškų sprendimų: lankstomos užpakalinės sėdynės su dalimis (1/3 ir 2/3) skaidomu atlošu, naujos išmoningai išdėstytos dėtuvės, kuriomis bus patogu naudotis visai šeimai... Mes pasirūpinome viskuo, kad kasdien naudotis automobiliu taptų lengviau ir patogiau. Prieš tave – idealus miesto automobilis, pasiruošęs lydėti tave mieste kiekvieną dieną. Jame visuomet jausiesi patogiai, ar keliautum vienas, ar draugijoje .

Patogumas

Dar didesnis ir geresnis už tą pačią kainą


Technologijos ir multimedija

Padeda lengviau valdyti automobilį


Multimedijos įranga Media Nav Evolution

Paprasta naudoti ir lengvai perprantama multimedijos įranga Media Nav Evolution* turi didelį 7 colių (18 cm) įstrižainės jutiklinį ekraną, navigacijos įrenginį, garso įrangos USB ir Bluetooth® jungtis, leidžiančias klausytis muzikos per automobilio garso sistemą. Garso įrangą papildo 4 garsiakalbiai ir po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas.

* Priklauso nuo varianto

Garso įranga Dacia Plug&Radio*

Garsio įrangą Dacia Plug&Radio sudaro radijas su dideliu ekranu, po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas, ant prietaiso skydelio įtaisytos garso įrangos ir USB jungtys bei Bluetooth® funkcija. Bluetooth® funkcija suteikia galimybę kalbėti telefonu naudojant laisvų rankų įrangą, sinchronizuoti adresatų knygelę ir skambučių sąrašą ir klausytis mėgiamos muzikos iš nešiojamųjų grotuvų per automobilio 4 garsiakalbių garso įrangą.

* Priklauso nuo varianto

Saugumas

Keliauk saugiai