Sveiki atvykę į Dacia.lt SUSISIEKITE SU MUMIS
OK

Dacia Lodgy

Susipažink su variantu LODGY STEPWAY

Pradžia

Visureigio stiliaus vienatūris

Automobilio DACIA LODGY variantas STEPWAY neliks nepastebėtas. Priekinės ir užpakalinė kėbulo apačios apsaugos, rūko žibintai, juodos spalvos ratų arkų apvadai daro automobilį panašų į visureigį. Dvispalviai stogo laikikliai, lengvojo lydinio ratlankiai ir tamsiai pilkos spalvos šoninių veidrodžių korpusai pabrėžia automobilio LODGY STEPWAY stiliaus savitumą.

Grafito spalvos automobilio salonas su užrašu Stepway ant sėdynių atlošų, tamsiai pilkos spalvos prietaisų skydas su mėlynomis apdailos detalėmis – centrinio valdymo pulto apvadais ir dekoratyvinėmis detalėmis ant vairaračio.

Erdviame automobilio DACIA LODGY STEPWAY salone visa šeima patogiai jausis ilgose kelionėse (gali būti 5 ar 7 vietų).

Kėbulo dizainas

Variantas LODGY STEPWAY – išraiškingas, nepriklausomo būdo automobilis. Visureigių pasaulio įkvėptas dizainas išties daro automobilį LODGY STEPWAY panašų į visureigį. Variantas STEPWAY buvo sukurtas remiantis gausiausią įrangą turinčiu variantu LAUREATE.


- matinio chromo spalvos priekinė užpakalinė kėbulo apačios apsaugos,
- juodos spalvos radiatoriaus grotelės ir dekoratyvinė viršutinė juosta,
- juodos spalvos ratų arkų apvadai,
- papildomos juodos spalvos šonų apsaugos juostos,
- juodos spalvos rūko žibintų apvadai,
- dvispalviai stogo laikikliai, tamsiai pilkos spalvos šoninių veidrodžių korpusai ir lengvojo lydinio ratlankiai.

Galima rinktis iš šių metalizuojamųjų DACIA LODGY STEPWAY kėbulo spalvų: Azurite mėlyna, Platinos pilka, Kometos pilka, Juodasis perlas ir nemetalizuojamoji Alpių balta. Ant priekinių durų – užrašas STEPWAY.

Ypatinga salono apdaila

Automobilio LODGY STEPWAY sėdynių apmušalai yra pilkos grafito spalvos su ant atlošo išsiuvinėtu užrašu STEPWAY ir pagyvinti subtiliomis mėlynos spalvos siūlėmis.

Prie jų dera mėlynos spalvos prietaisų skydo, ortakių ir centrinio valdymo pulto apvadai. Ši spalva gražiai dera su tamsia grafito spalvos salono apdaila ir pabrėžia varianto STEPWAY stilių,

Automobilis LODGY STEPWAY standartinėje įrangoje turi oro kondicionierių, sukursiantį malonią atmosferą visiems keleiviams, taip pat greičio reguliatorių-ribotuvą, leidžiantį variuoti patogiai ir be įtampos. Keliauk maloniai su garso įranga Dacia Plug & Radio kuri turi MP3 ir CD grotuvą, Bluetooth® laisvų rankų įrangą, radiją su dideliu ekranu, USB ir garso įrangos jungtis bei nuotolinio valdymo pultą prie vairo. Kaip papildomą įrangą galima rinkti multimedijos įrenginį su jutikliniu ekranu MEDIA NAV (žr. pav.), užpakalinius atstumo jutiklius ir elektra valdomus užpakalinius langus.

Varikliai

Vairavimo malonumas

Variantą LODGY STEPWAY galima rinktis su benzininiu ar dyzeliniu varikliu:
- benzininiu TCe 115 AG
- dyzeliniu dCi 110 AG.

Abu šie varikliai yra našūs, netriukšmingi ir taupūs.