DACIA LODGY privalumai

Įvertink šeimos vienatūrio DACIA LODGY privalumus. Erdviame DACIA LODGY patogiai gali keliauti 5 arba 7 keleiviai. Įvertink jo patikimumą!

Erdvus vidus

Erdvus salonas

Automobiliai DACIA LODGY vilioja itin erdviu salonu. 7 normalaus dydžio sėdynės* ir rekordiškai daug erdvės trečiosios eilės keleiviams – pakankamai vietos iki antrosios eilės sėdynių (ties keliais). Kelionė naujuoju patogiu ir erdviu šeimos vienatūriu DACIA LODGY patiks ir vairuotojui, ir jo keleiviams – šiame automobilyje gali jaustis kaip namuose...

* Priklauso nuo varianto

Kraunamoji dalis

Automobiliai DACIA LODGY lengvai prisitaikys prie visų tavo poreikių

Lankstoma ir dalimis (1/3 ir 2/3*) skaidoma užpakalinė sėdynė leidžia padidinti bagažinės tūrį. Pasilikus 2 sėdynes ir sulanksčius arba išėmus trečiosios eilės sėdynes, bagažinės tūris gali siekti net 2 617 l ir 207 l septynviečiame. Žemas kraunamosios dalies slenkstis leidžia patogiai pakrauti didelius krovinius, o salone įrengtų daugybės patogių dėtuvių bendra talpa gali siekti net 30 l*.

* Priklauso nuo varianto

Ir tai dar ne viskas

Susipažink su automobilio DACIA LODGY privalumais


Išorės dizainas

Šeimyninis vienatūris kelionėms

Automobilio DACIA LODGY išorė byloja apie solidumą, o jo vidus – apie išskirtinį erdvumą. Priekinė automobilio dalis atspindi naująjį DACIA stilių. Radiatoriaus grotelės, išraiškingi buferiai ir platūs priekiniai ir užpakaliniai žibintai taip pat pabrėžia automobilio savitumą.

Salonas

Erdvus ir patogus salonas


Technologijos ir multimedija

Erdvus ir patogus salonas


Patikimumas ir saugumas

Saugi kelionė