Dacia LODGY

LODGY

ERDVUS IR PRAKTIŠKAS 5 ARBA 7 VIETŲ VIENATŪRIS

Dacia Lodgy

Variantai
Tegul gyvenimas taps paprastesnis su nauja DACIA LODGY įranga.

Išorės ir salono dizainas

Dacia LODGY
Šeimyninis vienatūris kelionėms
Automobilio DACIA LODGY išorė byloja apie solidumą, o jo vidus – apie išskirtinį erdvumą. Priekinė automobilio dalis atspindi naująjį DACIA stilių. Radiatoriaus grotelės, išraiškingi buferiai ir platūs priekiniai ir užpakaliniai žibintai taip pat pabrėžia automobilio savitumą.
Dacia LODGY
Išskirtinis erdvumas ir patogumas
Automobilis DACIA LODGY siūlo 7 normalaus dydžio sėdynes* ir rekordiškai daug erdvės trečiosios eilės keleiviams – pakankamai vietos iki antrosios eilės sėdynių (ties keliais).

Lankstoma ir dalimis (1/3 ir 2/3*) skaidoma užpakalinė sėdynė leidžia padidinti bagažinės tūrį. Pasilikus 2 sėdynes ir sulanksčius arba išėmus trečiosios eilės sėdynes, bagažinės tūris gali siekti net 2 617 l ir 207 l septynviečiame. Žemas kraunamosios dalies slenkstis leidžia patogiai pakrauti didelius krovinius, o salone įrengtų daugybės patogių dėtuvių bendra talpa gali siekti net 30 l*.

* Priklauso nuo varianto

Dacia LODGY Stepway

DACIA LODGY STEPWAY variantas išsiskiria raumeningu, miesto visureigių įkvėptu siluetu.
Išorės dizainas
Automobiliai DACIA LODGY STEPWAY išsiskiria ypatingomis apdailos detalėmis, tai:
  • matinio chromo spalvos priekinė ir užpakalinė važiuoklės apsaugos,
  • juodos spalvos radiatoriaus grotelės ir dekoratyvinė viršutinė juosta,
  • matinio chromo rūko žibintų apvadai,
  • juodi ratų arkų apvadai,
  • 16 " skersmens stilingi plieniniai ratlankiai Bayadere, tamsaus metalo spalvos stogo laikikliai ir šoninių veidrodžių korpusai.
Vidaus dizainas
DACIA LODGY STEPWAY salono apmušalai padailinti dekoratyvinėmis siūlėmis ir užrašais Stepway. Ciferblatus ir ortakius juosia elegantiški apvadai, kurie puikiai dera su centrinio valdymo pulto apdailos detalėmis.