DACIA LOGAN privalumai

Naujas išorės dizainas ir atnaujinta salono apdaila: automobilis DACIA LOGAN yra šiuolaikiškas ir siūlo veržlumą ir komfortą už geriausią kainą.

Salonas

Tavo šeimai viskas, kas geriausia

Šiuolaikiškas ir jaukus salonas

Kruopščiai apgalvotas, jaukus interjeras, naujas, dar šiuolaikiškesnis ir patogesnis salonas, naujas centrinis valdymo skydas su naujomis dekoratyvinėmis detalėmis, naujos formos 4 stipinų vairaratis su matinio chromo spalvos apdailos detalėms*... Naujojo DACIA LOGAN salonas išties dailesnis ir darnesnis. Mėgaukis nuo pirmos minutės! Išties įspūdinga!

* Priklauso nuo varianto

Patogus ir erdvus salonas

Naujajame automobilyje DACIA LOGAN pakanka vietos visai šeimai. 5 patogios sėdynės, daugybė dėtuvių ir erdvi bagažinė puikiai susidoroja su kasdieniais iššūkiais ir tinka keliauti atostogų. Dėl lankstomos ir dalimis (1/3 ir 2/3) skaidomos sėdynės galima patogiai keisti salono išdėstymą, o talpioje bagažinėje sutilps viskas, ko reikia.

* Priklauso nuo varianto

Dizainas

Kad galėtum mėgautis


Patogumas

Viskas tavo patogumui


Technologijos ir multimedija

Pagalba vairuojant

Multimedijos įranga Media Nav Evolution

Paprasta naudoti ir lengvai perprantama multimedijos įranga Media Nav Evolution* turi didelį 7 colių (18 cm) įstrižainės jutiklinį ekraną, navigacijos įrenginį, garso įrangos USB ir Bluetooth® jungtis, leidžiančias klausytis muzikos per automobilio garso sistemą. Garso įrangą papildo 4 garsiakalbiai ir po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas.

* Priklauso nuo varianto

Garso įranga Dacia Plug&Radio*

Garsio įrangą Dacia Plug&Radio sudaro radijas su dideliu ekranu, po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas, ant prietaiso skydelio įtaisytos garso įrangos ir USB jungtys bei Bluetooth® funkcija. Bluetooth® funkcija suteikia galimybę klausytis mėgiamos muzikos per automobilio 4 garsiakalbių garso įrangą.


* Priklauso nuo varianto

Saugumas

Keliauk saugiai