Naujasis Dacia Jogger

Naujasis Jogger

NAUJOVIŠKAS ŠEIMYNINIS 7 VIETŲ AUTOMOBILIS
NUO 149 €/MĖN.
5 METŲ PRATĘSTA GARANTIJA IR APTARNAVIMAS*

SEPTYNVIETIS ŠEIMOS AUTOMOBILIS, KURIAME VISKAS GERAI APGALVOTA

Naujasis DACIA JOGGER – tai universalumo, miniveno erdvumo, universalo matmenų ir visureigio privalumų derinys.
Naujasis Dacia Jogger
Patrauklus akiai šeimos automobilis
Universalumas, elegantiški linkiai, būdingi DACIA markės automobiliams, ir pilnatvės įkūnijimas ypatingoje serijoje EXTREME EDITION.
Naujasis Dacia Jogger
Pagrindinis žodis – erdvumas
Kiekvienoje kelionėje jus lydės erdvi DACIA JOGGER bagažinė, talpios dėtuvės ir vienas iš 64 salono konfigūracijos variantų.
Naujasis Dacia Jogger
Tai, ką DACIA turi geriausia
Naujajame DACIA JOGGER įdiegtos geriausios DACIA technologijos. Naujos kartos vairavimo pagalbos sistemos pasirūpins saugumu ir užtikrins sklandų manevravimą.
Naujasis Dacia Jogger
Pamėkite tolimas keliones
Keliaukite tik geriausiomis sąlygomis! Naudokitės mėgstamomis programomis 8 colių jutikliniame ekrane, nenuleisdami akių nuo kelio.

DAUGYBĖ SALONO KONFIGŪRACIJOS VARIANTŲ

Galite įsigyti naująjį DACIA JOGGER su 5 arba 7 patogiomis sėdynėmis. Tai puikus komforto ir universalumo derinys! Susiplanuokite viską taip, kaip jums patinka, nes galite rinktis iš daugybės salono konfigūracijos variantų.
7 vietos
VISOS ŠEIMOS KELIONĖMS
Įsigiję automobilį su 7 patogiomis sėdynėmis komfortiškomis kelionėmis mėgaukitės su visa šeima arba draugais. Tiek antroje, tiek trečioje eilėje sėdintiems keleiviams vietos tikrai nepritrūks. Septynvietis naujojo DACIA JOGGER variantas lengvai pritaikomas prie kiekvieno poreikių. Norėdami erdvesnės bagažinės, į kurią tilptų viskas, ko reikės kelionėje, išmontuokite trečios eilės sėdynes.
5 vietos
PRAKTIŠKOMS KELIONĖMS
Naujojo DACIA JOGGER salone lengvai tilps 5 žmonės. Daiktus galėsite laikyti ne tik salono dėtuvėse, bet ir erdvioje, iki 1819 litrų talpos bagažinėje, jei nulenksite užpakalines sėdynes.

ĮRANGA

PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

KOMFORTAS IR ERDVUMAS
Naujasis Dacia Jogger
Moduliniai stogo laikikliai
Atostogos su visa šeima? Aktyvus savaitgalis? Neribokite savęs! Pritvirtinkite reikiamą įrangą prie stogo laikiklių arba vienu rankos judesiu sumontuokite stogo bagažinę. Ir į kelią!
Naujasis Dacia Jogger
Dėtuvių talpa 24 l
Naujasis DACIA JOGGER – puikus pavyzdys, kaip įrengti daugybę praktiškų dėtuvių visiems keleiviams.
Naujasis Dacia Jogger
Atlenkiami staliukai
Pasirūpinome kiekvieno keleivio patogumu! Pavyzdžiui, jei tik pageidaujate, užpakalinėse sėdynėse sėdintys keleiviai gali turėti po atlenkiamą staliuką.
MULTIMEDIJA
Naujasis Dacia Jogger
Media Control
Kelionę palengvins sistema MEDIA CONTROL su vieta išmaniajam telefonui, integruotu 3,5 colio vairuotojo ekranu, valdikliais ant vairaračio ir dviem garsiakalbiais. Išplėskite savo galimybes „Bluetooth®“ ryšiu arba per programą DACIA MEDIA CONTROL prijungdami išmanųjį telefoną. Pasiekite savo navigacijos sistemą ir mėgstamą muziką.
Naujasis Dacia Jogger
Media Display
Judėkite pirmyn su MEDIA DISPLAY! Sistemoje su 4 garsiakalbiais ir net 8 colių jutikliniu ekranu matysite visas integruotas funkcijas. Intuityvi sąsaja palaiko „Bluetooth®“ ryšį, taip pat „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.
Naujasis Dacia Jogger
Media Nav
Radijas, multimedija, suderinamumas su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ belaidžiu ryšiu...  Mėgaukitės dar aukštesnės kokybės garsu, klausykitės mėgstamos muzikos per 6 integruotus garsiakalbius. Rasite visą reikiamą įrangą, taip pat pridėjome automobilinę navigacijos sistemą. Sistema MEDIA NAV pasiūlys viską, ko gali prireikti kelionėje! 
TECHNOLOGIJOS
Naujasis Dacia Jogger
Šviesadiodžiai artimųjų šviesų žibintai
Jūsų saugumas – mūsų prioritetas! Bet kokiomis važiavimo sąlygomis naujojo DACIA JOGGER žibintai įsijungia automatiškai ir užtikrina optimalų matomumą.
Naujasis Dacia Jogger
Elektrinis stovėjimo stabdys
Elektrinis stovėjimo stabdys veikia sklandžiai, juo labai paprasta naudotis.
Naujasis Dacia Jogger
Kortelė-raktas
Naujajame DACIA JOGGER taip paprasta atidaryti duris ir paleisti variklį! Tereikia kišenėje arba rankinėje turėti automobilio kortelę-raktą.

VAIRAVIMO PAGALBOS IR SAUGUMO SISTEMOS

KELIAUKITE BE RŪPESČIŲ


MATMENYS

TINKAMO DYDŽIO ŠEIMOS AUTOMOBILIS


Jus gali dominti ir šie modeliai...
Duster
Naujasis DUSTER
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantijos apribojimas

Pasiūlymas apima 5 metų garantiją, kurią sudaro 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km apribojimu ir 2 metų papildomą mokamą garantiją FORMULA NON STOP su 80 000 km apribojimu. Išsami informacija apie paslaugų apimtį pateikta oficialiojo DACIA atstovo parengtose Bendrosiose techninės priežiūros sutarties sąlygose. Pasiūlymas yra programos DACIA FINANCING dalis.

Tipinis pavyzdys: jei automobilio kaina būtų 15.972,00 EUR su PVM, pradinė įmoka – 15%, sutarties terminas – 60 mėn., kintama metinė palūkanų norma – 1,992% (3 mėn. EURIBOR + marža 1,99%), administravimo mokestis – 250 EUR, likutinė vertė – 35,09%*, tai finansuojama suma – 13.576,20 EUR, mėnesio įmoka – 149 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 14.794,59 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,57%. Automobilis turi būti apdraustas sutartyje aptartomis sąlygomis (draudimo išlaidos į skaičiavimą neįtrauktos). Finansavimą teikia Luminor Lizingas UAB, pasiūlymas galioja nuo 2022 07 01 iki 2022 12 31. Pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą.
*skaičiuojama nuo automobilio kainos su PVM.