Dacia Jogger

Jogger

NAUJOVIŠKAS ŠEIMYNINIS 7 VIETŲ AUTOMOBILIS
5 METŲ ARBA 100 000 KM GARANTIJA*

SEPTYNVIETIS ŠEIMOS AUTOMOBILIS, KURIAME VISKAS GERAI APGALVOTA

DACIA JOGGER – tai universalumo, miniveno erdvumo, universalo matmenų ir visureigio privalumų derinys.
Dacia Jogger
Patrauklus akiai šeimos automobilis
Universalumas, elegantiški linkiai, būdingi DACIA markės automobiliams, ir pilnatvės įkūnijimas ypatingoje serijoje EXTREME EDITION.
Dacia Jogger
Pagrindinis žodis – erdvumas
Kiekvienoje kelionėje jus lydės erdvi DACIA JOGGER bagažinė, talpios dėtuvės ir vienas iš 64 salono konfigūracijos variantų.
Dacia Jogger
Tai, ką DACIA turi geriausia
DACIA JOGGER įdiegtos geriausios DACIA technologijos. Naujos kartos vairavimo pagalbos sistemos pasirūpins saugumu ir užtikrins sklandų manevravimą.
Dacia Jogger
Pamėkite tolimas keliones
Keliaukite tik geriausiomis sąlygomis! Naudokitės mėgstamomis programomis 8 colių jutikliniame ekrane, nenuleisdami akių nuo kelio.

DAUGYBĖ SALONO KONFIGŪRACIJOS VARIANTŲ

Galite įsigyti DACIA JOGGER su 5 arba 7 patogiomis sėdynėmis. Tai puikus komforto ir universalumo derinys! Susiplanuokite viską taip, kaip jums patinka, nes galite rinktis iš daugybės salono konfigūracijos variantų.
7 vietos
VISOS ŠEIMOS KELIONĖMS
Įsigiję automobilį su 7 patogiomis sėdynėmis komfortiškomis kelionėmis mėgaukitės su visa šeima arba draugais. Tiek antroje, tiek trečioje eilėje sėdintiems keleiviams vietos tikrai nepritrūks. Septynvietis DACIA JOGGER variantas lengvai pritaikomas prie kiekvieno poreikių. Norėdami erdvesnės bagažinės, į kurią tilptų viskas, ko reikės kelionėje, išmontuokite trečios eilės sėdynes.
5 vietos
PRAKTIŠKOMS KELIONĖMS
Naujojo DACIA JOGGER salone lengvai tilps 5 žmonės. Daiktus galėsite laikyti ne tik salono dėtuvėse, bet ir erdvioje, iki 1819 litrų talpos bagažinėje, jei nulenksite užpakalines sėdynes.

ĮRANGA

PASIRINKIMŲ ĮVAIROVĖ

KOMFORTAS IR ERDVUMAS
Dacia Jogger
Moduliniai stogo laikikliai
Atostogos su visa šeima? Aktyvus savaitgalis? Neribokite savęs! Pritvirtinkite reikiamą įrangą prie stogo laikiklių arba vienu rankos judesiu sumontuokite stogo bagažinę. Ir į kelią!
Dacia Jogger
Dėtuvių talpa 24 l
DACIA JOGGER – puikus pavyzdys, kaip įrengti daugybę praktiškų dėtuvių visiems keleiviams.
Dacia Jogger
Atlenkiami staliukai
Pasirūpinome kiekvieno keleivio patogumu! Pavyzdžiui, jei tik pageidaujate, užpakalinėse sėdynėse sėdintys keleiviai gali turėti po atlenkiamą staliuką.
MULTIMEDIJA
Dacia Jogger
Media Control
Kelionę palengvins sistema MEDIA CONTROL su vieta išmaniajam telefonui, integruotu 3,5 colio vairuotojo ekranu, valdikliais ant vairaračio ir dviem garsiakalbiais. Išplėskite savo galimybes „Bluetooth®“ ryšiu arba per programą DACIA MEDIA CONTROL prijungdami išmanųjį telefoną. Pasiekite savo navigacijos sistemą ir mėgstamą muziką.
Dacia Jogger
Media Display
Judėkite pirmyn su MEDIA DISPLAY! Sistemoje su 4 garsiakalbiais ir net 8 colių jutikliniu ekranu matysite visas integruotas funkcijas. Intuityvi sąsaja palaiko „Bluetooth®“ ryšį, taip pat „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.
Dacia Jogger
Media Nav
Radijas, multimedija, suderinamumas su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ belaidžiu ryšiu...  Mėgaukitės dar aukštesnės kokybės garsu, klausykitės mėgstamos muzikos per 6 integruotus garsiakalbius. Rasite visą reikiamą įrangą, taip pat pridėjome automobilinę navigacijos sistemą. Sistema MEDIA NAV pasiūlys viską, ko gali prireikti kelionėje! 
TECHNOLOGIJOS
Dacia Jogger
Šviesadiodžiai artimųjų šviesų žibintai
Jūsų saugumas – mūsų prioritetas! Bet kokiomis važiavimo sąlygomis DACIA JOGGER žibintai įsijungia automatiškai ir užtikrina optimalų matomumą.
Dacia Jogger
Elektrinis stovėjimo stabdys
Elektrinis stovėjimo stabdys veikia sklandžiai, juo labai paprasta naudotis.
Dacia Jogger
Kortelė-raktas
Naujajame DACIA JOGGER taip paprasta atidaryti duris ir paleisti variklį! Tereikia kišenėje arba rankinėje turėti automobilio kortelę-raktą.

VAIRAVIMO PAGALBOS IR SAUGUMO SISTEMOS

KELIAUKITE BE RŪPESČIŲ


MATMENYS

TINKAMO DYDŽIO ŠEIMOS AUTOMOBILIS


PASIRUOŠĘ VAIRUOTI DACIA JOGGER?

Jus gali dominti ir šie modeliai...
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantijos apribojimas

Pasiūlymas apima 5 metų garantiją, kurią sudaro 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km apribojimu ir 2 metų papildomą mokamą garantiją FORMULA NON STOP su 100 000 km apribojimu. Išsami informacija apie paslaugų apimtį pateikta oficialiojo DACIA atstovo parengtose Bendrosiose techninės priežiūros sutarties sąlygose. Pasiūlymas yra programos DACIA FINANCING dalis.
Tipinis pavyzdys: jei automobilio kaina būtų 16 490,00 € su PVM, pradinė įmoka – 15 %*, sutarties terminas – 60 mėn., fiksuotoji metinė palūkanų norma – 2 %, administravimo mokestis – 250 €, likutinė vertė – 30,85 %*, tai finansuojama suma – 14 016,50 €, mėnesio įmoka – 165 €, bendra kredito gavėjo mokama suma – 15 236,53 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,57 %. Automobilis turi būti apdraustas sutartyje aptartomis sąlygomis (draudimo išlaidos į skaičiavimą neįtrauktos). Paslaugą teikia Dacia Leasing. Finansavimą teikia Luminor Lizingas UAB, pasiūlymas galioja nuo 2024-02-12 iki 2024-04-30. Pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą.
*skaičiuojama nuo automobilio kainos su PVM