NAUJOJO DACIA SANDERO STEPWAY VARIKLIAI

TAUPŪS VARIKLIAI

Puikus derinys! Sumažinkite degalų sąnaudas ir išlaidas techninei priežiūrai, pasirinkę mūsų variklius, pritaikytus prie jūsų kasdienių poreikių.

LPG

LPG: ekonomiškas

LPG 100

Naujasis DACIA SANDERO STEPWAY dabar gaminamas su varikliu, varomu dviejų rūšių degalais – benzinu ir dujomis. Laiko patikrintas ir paprastas, visiems prieinamas gamyklinis sprendimas, užtikrinantis taupią eksploataciją, padės mažiau išleisti degalams ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Ir tai dar ne viskas! Šis dujinis 100 AG variklis su turbokompresoriumi bus ne tik taupus, bet ir suteiks malonumą vairuoti.

BENZININIAI

Naujajame SANDERO STEPWAY sumontuotas standartą „Euro6“ atitinkantis benzininis variklis su kietųjų dalelių filtru užtikrins malonumą vairuoti ir dar labiau saugos aplinką.

TCe 90

Visiškai universalus
Trijų cilindrų naujausios kartos 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir mechanine pavarų dėže. Užtikrinamos mažos degalų sąnaudos ir nedidelis išmetamo CO2 kiekis, neaukojant tikro malonumo vairuoti. Siekiant dar didesnio taupumo naudojama GRM pavaros grandinė, dėl kurios sumažėja techninės priežiūros sąnaudos.

TCe 90 CVT

Komfortiškas vairavimas
Mėgaukitės maloniu, sklandžiu vairavimu! Trijų cilindrų 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir automatine naujos kartos CVT transmisija su dviem pedalais. Užtikrina sklandų paleidimą, pavarų perjungimą, lanksčią akceleraciją.

SCe 65

Ekonomiškas
Šiuolaikiškas ir ekonomiškas trijų cilindrų 65 AG variklis su mechanine pavarų dėže. Jį kuriant buvo siekiama optimizuoti važiavimą mieste. Dėl naudojamos GRM grandinės sumažėja techninės priežiūros išlaidos – tai dar vienas šio variklio privalumas.

Jus gali dominti ir šie modeliai...

Similar models

DUSTER

Similar models

LODGY