New Dacia SANDERO

Naujasis SANDERO

NEDIDELIS ŠIUOLAIKIŠKAS IR SOLIDUS AUTOMOBILIS

Išraiškingas siluetas ir naujai suprojektuota priekinė kėbulo dalis, nauja Y raidės formos šviesadiodžių žibintų linija, būdinga DACIA markės automobiliams, – visa tai sudaro šviežią naujojo SANDERO dizainą. Salonas, talpi bagažinė ir praktiškos dėtuvės. Naujasis DACIA SANDERO lengvai prisitaikys prie jūsų kasdienių darbų, o kelionės juo bus dar malonesnės.
New Dacia SANDERO

Tvirtas charakteris ir veržlus dizainas: iš priekio...

Šviesadiodžiai artimųjų šviesų žibintai, naujos formos variklio dangtis ir buferiai, naujai suprojektuotos radiatoriaus grotelės... Būdingas priekinės naujojo SANDERO dalies bruožas – tiesios linijos ir ryškūs linkiai.
New Dacia SANDERO

... iš profilio...

Naujoviškos durų rankenos, šoniniai veidrodėliai, radijo antena galinėje stogo dalyje ir darniai integruotos ratų arkos... Naujajame SANDERO kiekviena detalė pabrėžia šiuolaikišką stilių.
New Dacia SANDERO

... ir iš galo.

Naujo Y raidės formos dizaino užpakalinių žibintų ir naujai suprojektuoto buferio su integruotu bagažinės durų atidarymo mygtuku derinys pabrėžia šiuolaikišką ir solidų naujojo SANDERO stilių.
New Dacia SANDERO

Komfortas – svarbiausia!

Dar daugiau komforto sėdint priekinėse sėdynėse, dar daugiau vietos keleiviams pečių ir kelių lygiuose, daugybė dėtuvių ir talpi bagažinė... Leistis į kelionę naujuoju SANDERO – tikras malonumas!
New Dacia SANDERO

Aukštos kokybės apdaila

Prietaisų skydelis su chromuotais apvadais, durų rankenos ir jungikliai su atlaso efektu, medžiaginiai prietaisų skydelio ir durų skydo apmušalai... Naujajame SANDERO svarbi kiekviena detalė.

ĮRANGA

PAPRASTAS NAUDOJIMAS IR UNIVERSALUMAS

Komfortas

New Dacia SANDERO

Naujo dizaino prietaisų skydelis

Naujoviškame prietaisų skydelyje rasite visus svarbiausius naujojo SANDERO valdymo elementus.
New Dacia SANDERO

Vairaračio padėties reguliavimas

Nauja funkcija leidžia vienu paprastu judesiu pakeisti vertikalią ir horizontalią vairaračio padėtį. Vairuokite naująjį SANDERO taip, kaip patogiausia jums.
New Dacia SANDERO

Optimali salono temperatūra

Važiuodami kontroliuokite salono temperatūrą ir mėgaukitės optimaliu komfortu, naudodamiesi automatiniu kondicionieriumi.

Erdvus salonas

New Dacia SANDERO

Patogi keleiviams skirta erdvė

Kelionė naujuoju SANDERO bus patogi visiems keleiviams dėl padidėjusio priekinės salono dalies erdvumo pečių lygyje ir užpakalinės dalies – kelių lygyje.
New Dacia SANDERO

Praktiškos dėtuvės

Mobilusis telefonas, raktai, akiniai, piniginė... Susidėkite reikalingiausius daiktus į įvairias dėtuves, esančias centriniame SANDERO valdymo punkte.
New Dacia SANDERO

Talpi bagažinė

Nežinote, ar išsiruošę į kelionę sutalpinsite visus reikiamus daiktus? Į erdvią SANDERO bagažinę tilps viskas, ko tik kelionėje gali prireikti.

Technologijos

New Dacia SANDERO

Elektrinis vairo stiprintuvas

Mėgaukitės lengvais manevrais su elektriniu vairo stiprintuvu, vairuodami jauskitės saugiau ir patogiau.
New Dacia SANDERO

Šviesadiodžiai artimieji žibintai

Pasirūpinome optimaliu matomumu – ir dieną, ir naktį šviesadiodžiai naujojo SANDERO automatiškai. O automatiškai veikiantys valytuvai dar supaprastins jų eksploataciją.
New Dacia SANDERO

KEYLESS ENTRY

Su kortele KEYLESS ENTRY užrakinsite automobilį, taip pat paleisite variklį.

MULTIMEDIJA

ŠIUOLAIKIŠKOS TECHNOLOGIJOS

New Dacia SANDERO

Media Nav*

Peržiūrėkite svarbią informaciją nenuleisdami akių nuo kelio dideliame 8 colių centriniame ekrane su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija. Telefonas, radijas, GPS, multimedija... Prijunkite savo išmanųjį telefoną „Bluetooth®“ ryšiu arba naudodami JACK ar USB lizdą. 6 integruoti garsiakalbiai padės mėgautis aukštos kokybės garsu.
New Dacia SANDERO

Media Display*

Turėdami prieigą prie mėgstamų programų 8 colių jutikliniame ekrane su mobiliojo telefono ekrano dubliavimo funkcija, keliaukite savo mėgstamos muzikos, skambančios iš 4 integruotų garsiakalbių, ritmu.
New Dacia SANDERO

MEDIA CONTROL ir programa DACIA MEDIA CONTROL

Naudodamiesi nauja sistema MEDIA CONTROL su integruota radijo sistema ir „Bluetooth®“ ryšiu prijungtu telefonu, valdykite garsą ant vairaračio sumontuotais jungikliais. Programa DACIA MEDIA CONTROL leis vairuoti dar patogiau, nes galėsite automobilio ekrane naudotis supaprastinta prieiga prie mėgstamos navigacijos sistemos ir radijo sąsaja iš savo mobiliojo telefono. 2 garsiakalbiai įmontuoti į priekinių durų plokštes.
* Suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.   

SAUGUMO IR VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

TAI, KAS YRA SVARBIAUSIA


MATMENYS

KOMPAKTIŠKAS OPTIMALIŲ MATMENŲ AUTOMOBILIS


Jus gali dominti ir šie modeliai...

Similar models

Naujasis DUSTER

Similar models

LODGY