DACIA SANDERO STEPWAY privalumai

DACIA SANDERO STEPWAY sukurtas būtent tau. Miesto visureigio dizainas ir kelionių mėgėjo stilius pavergs iš pirmo žvilgsnio.

Išorės ir salono dizainas

Sužavi iš pirmo žvilgsnio

Dar išraiškingesnis visureigio stilius

Naujasis puikus DACIA SANDERO STEPWAY. Miesto visureigiui būdinga konstrukcija suteikia šiam naujam automobiliui visureigio dvasios. Naujos išraiškingesnės chromuotos oro įtraukimo grotelės, didesnė prošvaisa, matinio chromo spalvos priekinio ir užpakalinio buferių apačios apsaugos, juodos ratų arkų ir slenksčių apsaugos, chromuotas išmetamojo vamzdžio antgalis, rūko žibintai, stogo laikikliai ... Visos šios detalės suteikia automobiliui dar daugiau veržlumo ir šiuolaikiškumo .

Erdvus ir patogus salonas

Patogiai įsitaisyk už vairo ir mėgaukis erdviu automobilio salonu: 5 patogiomis normalaus dydžio sėdynėmis ir erdvia bagažine, viena didžiausių šiame segmente. Automobilio salone daugybė praktiškų sprendimų: lankstomos užpakalinės sėdynės su dalimis (1/3 ir 2/3) skaidomu atlošu, naujos išmoningai išdėstytos dėtuvės, kuriomis bus patogu naudotis visai šeimai... Mes pasirūpinome viskuo, kad kasdien naudotis automobiliu taptų lengviau ir patogiau. Prieš tave – idealus miesto automobilis, pasiruošęs lydėti tave mieste kiekvieną dieną. Jame visuomet jausiesi patogiai, ar keliautum vienas, ar draugijoje .

Kruopščiai apgalvotas salonas

Naujasis DACIA SANDERO STEPWAY patyrė vidaus ir išorės pokyčių. Nauji apmušalai, naujos ortakių grotelės, naujas centrinis valdymo skydas su naujomis dekoratyvinėmis detalėmis, naujos formos 4 stipinų vairaratis, naujos matinio chromo spalvos apdailos detalės. Tikrai įvertinsi atnaujintą automobilio saloną ir šiuolaikišką automobilio išvaizdą .

Patogumas

Dar didesnis ir geresnis už tą pačią kainą


Technologijos ir multimedija

Padeda lengviau valdyti automobilį

Multimedijos įranga Media Nav Evolution

Paprasta naudoti ir lengvai perprantama multimedijos įranga Media Nav Evolution* turi didelį 7 colių (18 cm) įstrižainės jutiklinį ekraną, navigacijos įrenginį, garso įrangos USB ir  Bluetooth®  jungtis, leidžiančias klausytis muzikos per automobilio garso sistemą. Garso įrangą papildo 4 garsiakalbiai ir po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas.

* Priklauso nuo varianto

Garso įranga Dacia Plug&Radio*

Garsio įrangą Dacia Plug&Radio sudaro radijas su dideliu ekranu, po vairaračiu įtaisytas valdymo pultas, ant prietaiso skydelio įtaisytos garso įrangos ir USB jungtys bei Bluetooth® funkcija. Bluetooth® funkcija suteikia galimybę kalbėti telefonu naudojant laisvų rankų įrangą, sinchronizuoti adresatų knygelę ir skambučių sąrašą ir klausytis mėgiamos muzikos iš nešiojamųjų grotuvų per automobilio 4 garsiakalbių garso įrangą.

* Priklauso nuo varianto

Saugumas

Keliauk saugiai