DACIA SANDERO VARIKLIAI

TAUPŪS VARIKLIAI

Puikus derinys! Sumažinkite degalų sąnaudas ir išlaidas techninei priežiūrai, pasirinkę mūsų variklius, pritaikytus prie jūsų kasdienių poreikių.
ECO-G
ECO-G: ekonomiškas ECO-G 100
DACIA SANDERO dabar gaminamas su varikliu, varomu dviejų rūšių degalais – benzinu ir dujomis. Laiko patikrintas ir paprastas, visiems prieinamas gamyklinis sprendimas, užtikrinantis taupią eksploataciją, padės mažiau išleisti degalams ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Ir tai dar ne viskas! Šis dujinis 100 AG variklis su turbokompresoriumi bus ne tik taupus, bet ir suteiks malonumą vairuoti.
BENZINAS
SANDERO sumontuotas standartą „Euro6“ atitinkantis benzininis variklis su kietųjų dalelių filtru užtikrins malonumą vairuoti ir dar labiau saugos aplinką.
TCe 90
Visiškai universalus
Trijų cilindrų naujausios kartos 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir mechanine pavarų dėže. Užtikrinamos mažos degalų sąnaudos ir nedidelis išmetamo CO2 kiekis, neaukojant tikro malonumo vairuoti. Siekiant dar didesnio taupumo naudojama GRM pavaros grandinė, dėl kurios sumažėja techninės priežiūros sąnaudos.
TCe 90 CVT
Komfortiškas vairavimas
Mėgaukitės maloniu, sklandžiu vairavimu! Trijų cilindrų 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir automatine naujos kartos CVT transmisija su dviem pedalais. Užtikrina sklandų paleidimą, pavarų perjungimą, lanksčią akceleraciją.
SCe 65
Prieinamas
Šiuolaikiškas ir ekonomiškas trijų cilindrų 65 AG variklis su mechanine pavarų dėže. Jį kuriant buvo siekiama optimizuoti važiavimą mieste. Dėl naudojamos GRM grandinės sumažėja techninės priežiūros išlaidos – tai dar vienas šio variklio privalumas.

DAUGIAU APIE DACIA SANDERO

Jus gali dominti ir šie modeliai...
*Garantijos apribojimas

Pasiūlymas apima 5 metų garantiją, kurią sudaro 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km apribojimu ir 2 metų papildomą mokamą garantiją FORMULA NON STOP su 100 000 km apribojimu. Išsami informacija apie paslaugų apimtį pateikta oficialiojo DACIA atstovo parengtose Bendrosiose techninės priežiūros sutarties sąlygose. Pasiūlymas yra programos DACIA FINANCING dalis.