Dacia SANDERO

Sandero

MODERNUS IR PATRAUKLUS MIESTO AUTOMOBILIS
5 METŲ ARBA 100 000 KM GARANTIJA*

NEDIDELIS ŠIUOLAIKIŠKAS IR SOLIDUS AUTOMOBILIS
Išraiškingas siluetas ir naujai suprojektuota priekinė kėbulo dalis, nauja Y raidės formos šviesadiodžių žibintų linija, būdinga DACIA markės automobiliams, – visa tai sudaro šviežią SANDERO dizainą. Salonas, talpi bagažinė ir praktiškos dėtuvės. DACIA SANDERO lengvai prisitaikys prie jūsų kasdienių darbų, o kelionės juo bus dar malonesnės.
Dacia SANDERO
Tvirtas charakteris ir veržlus dizainas: iš priekio...
Šviesadiodžiai artimųjų šviesų žibintai, naujos formos variklio dangtis ir buferiai, naujai suprojektuotos radiatoriaus grotelės... Būdingas priekinės SANDERO dalies bruožas – tiesios linijos ir ryškūs linkiai.
Dacia SANDERO
... iš profilio...
Naujoviškos durų rankenos, šoniniai veidrodėliai, radijo antena galinėje stogo dalyje ir darniai integruotos ratų arkos... SANDERO kiekviena detalė pabrėžia šiuolaikišką stilių.
Dacia SANDERO
... ir iš galo.
Naujo Y raidės formos dizaino užpakalinių žibintų ir naujai suprojektuoto buferio su integruotu bagažinės durų atidarymo mygtuku derinys pabrėžia šiuolaikišką ir solidų SANDERO stilių.
Dacia SANDERO
Komfortas – svarbiausia!
Dar daugiau komforto sėdint priekinėse sėdynėse, dar daugiau vietos keleiviams pečių ir kelių lygiuose, daugybė dėtuvių ir talpi bagažinė... Leistis į kelionę SANDERO – tikras malonumas!
Dacia SANDERO
Aukštos kokybės apdaila
Prietaisų skydelis su chromuotais apvadais, durų rankenos ir jungikliai su atlaso efektu, medžiaginiai prietaisų skydelio ir durų skydo apmušalai... SANDERO svarbi kiekviena detalė.

ĮRANGA

PAPRASTAS NAUDOJIMAS IR UNIVERSALUMAS

Komfortas
Dacia SANDERO
Naujo dizaino prietaisų skydelis
Naujoviškame prietaisų skydelyje rasite visus svarbiausius SANDERO valdymo elementus.
Dacia SANDERO
Vairaračio padėties reguliavimas
Nauja funkcija leidžia vienu paprastu judesiu pakeisti vertikalią ir horizontalią vairaračio padėtį. Vairuokite SANDERO taip, kaip patogiausia jums.
Dacia SANDERO
Optimali salono temperatūra
Važiuodami kontroliuokite salono temperatūrą ir mėgaukitės optimaliu komfortu, naudodamiesi automatiniu kondicionieriumi.
Erdvus salonas
Dacia SANDERO
Patogi keleiviams skirta erdvė
Kelionė SANDERO bus patogi visiems keleiviams dėl padidėjusio priekinės salono dalies erdvumo pečių lygyje ir užpakalinės dalies – kelių lygyje.
Dacia SANDERO
Praktiškos dėtuvės
Mobilusis telefonas, raktai, akiniai, piniginė... Susidėkite reikalingiausius daiktus į įvairias dėtuves, esančias centriniame SANDERO valdymo punkte.
Dacia SANDERO
Talpi bagažinė
Nežinote, ar išsiruošę į kelionę sutalpinsite visus reikiamus daiktus? Į erdvią SANDERO bagažinę tilps viskas, ko tik kelionėje gali prireikti.
Technologijos
Dacia SANDERO
Elektrinis vairo stiprintuvas
Mėgaukitės lengvais manevrais su elektriniu vairo stiprintuvu, vairuodami jauskitės saugiau ir patogiau.
Dacia SANDERO
Šviesadiodžiai artimieji žibintai
Pasirūpinome optimaliu matomumu – ir dieną, ir naktį šviesadiodžiai SANDERO automatiškai. O automatiškai veikiantys valytuvai dar supaprastins jų eksploataciją.
Dacia SANDERO
KEYLESS ENTRY
Su kortele KEYLESS ENTRY užrakinsite automobilį, taip pat paleisite variklį.

MULTIMEDIJA

ŠIUOLAIKIŠKOS TECHNOLOGIJOS

Dacia SANDERO
Media Nav*
Peržiūrėkite svarbią informaciją nenuleisdami akių nuo kelio dideliame 8 colių centriniame ekrane su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija. Telefonas, radijas, GPS, multimedija... Prijunkite savo išmanųjį telefoną „Bluetooth®“ ryšiu arba naudodami JACK ar USB lizdą. 6 integruoti garsiakalbiai padės mėgautis aukštos kokybės garsu.
Dacia SANDERO
Media Display*
Turėdami prieigą prie mėgstamų programų 8 colių jutikliniame ekrane su mobiliojo telefono ekrano dubliavimo funkcija, keliaukite savo mėgstamos muzikos, skambančios iš 4 integruotų garsiakalbių, ritmu.
Dacia SANDERO
MEDIA CONTROL ir programa DACIA MEDIA CONTROL
Naudodamiesi nauja sistema MEDIA CONTROL su integruota radijo sistema ir „Bluetooth®“ ryšiu prijungtu telefonu, valdykite garsą ant vairaračio sumontuotais jungikliais. Programa DACIA MEDIA CONTROL leis vairuoti dar patogiau, nes galėsite automobilio ekrane naudotis supaprastinta prieiga prie mėgstamos navigacijos sistemos ir radijo sąsaja iš savo mobiliojo telefono. 2 garsiakalbiai įmontuoti į priekinių durų plokštes.
* Suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.   

SAUGUMO IR VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

TAI, KAS YRA SVARBIAUSIA


MATMENYS

KOMPAKTIŠKAS OPTIMALIŲ MATMENŲ AUTOMOBILIS


DAUGIAU APIE DACIA SANDERO

Jus gali dominti ir šie modeliai...
*Garantijos apribojimas

Pasiūlymas apima 5 metų garantiją, kurią sudaro 3 metų gamintojo garantija su 100 000 km apribojimu ir 2 metų papildomą mokamą garantiją FORMULA NON STOP su 100 000 km apribojimu. Išsami informacija apie paslaugų apimtį pateikta oficialiojo DACIA atstovo parengtose Bendrosiose techninės priežiūros sutarties sąlygose. Pasiūlymas yra programos DACIA FINANCING dalis.