NAUJASIS DACIA SANDERO STEPWAY


DIZAINAS

ŠIUOLAIKIŠKAS IR PATIKIMAS VISUREIGIS

Įkvepiantis siluetas, tiesios ir horizontalios linijos, nauja Y raidės formos šviesadiodžių žibintų linija ir aukšta prošvaisa... Tai naujasis DACIA SANDERO STEPWAY – visiškai atnaujinto dizaino visureigis, neprarandantis išskirtinio stiliaus. Patogus salonas pasitinka daugiafunkce erdve, kurioje laukia daugybė nepamirštamų potyrių.

INTUITYVUMAS, PRAKTIŠKUMAS IR UNIVERSALUMAS

KOMFORTAS IR UNIVERSALUMAS

Praktiška įranga

Naująjį SANDERO STEPWAY su šiuolaikiška įranga vairuokite, patirdami išskirtinį malonumą! Kortelė-raktas, centrinis porankis su dėtuve ir automatinis stovėjimo stabdys – įranga, kurios nesinorės atsisakyti.
 
Didesnės prošvaisos SANDERO STEPWAY nesunkiai įveiks bet kokį maršrutą. O jei prireiks ką nors gabenti, galėsite pasinaudoti daugiafunkce bagažine. Bagažo skyrių dar labiau padidinsite, jei nulenksite užpakalines sėdynes arba pasinaudosite stogo laikikliais.

SAUGUMO IR VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

Tai, kas svarbiausia!

Ar važiuotumėte mieste, ar automagistralėje, prie naujojo SANDERO STEPWAY vairo visada jausitės ramūs, nes jame veikia šiuolaikiška įranga, užtikrinanti saugumą.

Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
Sistema E-CALL (skambutis pagalbos tarnybai)
Automobilio statymo priekiu ir galu pagalbos sistema su galinio vaizdo kamera
Nematomų zonų stebėjimo sistema
Pagalbinė važiavimo įkalne sistema
Automatinis stovėjimo stabdys
Greičio reguliatorius-ribotuvas
Elektrinis vairo stiprintuvas


MULTIMEDIJA

Šiuolaikiškos technologijos

Reikiamą informaciją peržiūrėkite neatitraukdami akių nuo kelio – naudokitės dideliu 8 colių įstrižainės centriniu ekranu su išmaniojo telefono ekrano dubliavimo funkcija ir multimedijos sistema MEDIA CONTROL, suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“. Telefonas, radijas, GPS, multimedija... Prijunkite savo išmanųjį telefoną „Bluetooth®“ ryšiu arba naudodami JACK ar USB lizdą.

TAUPŪS VARIKLIAI

Puikus derinys! Sumažinkite degalų sąnaudas ir išlaidas techninei priežiūrai, pasirinkę mūsų variklius, pritaikytus prie jūsų kasdienių poreikių.

LPG

TCe 100 LPG

LPG – teisingas pasirinkimas automobiliui DACIA!
Naujasis DACIA SANDERO STEPWAY dabar gaminamas su varikliu, varomu dviejų rūšių degalais – benzinu ir dujomis. Laiko patikrintas ir paprastas, visiems prieinamas gamyklinis sprendimas, užtikrinantis taupią eksploataciją, padės mažiau išleisti degalams ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Ir tai dar ne viskas! Šis dujinis 100 AG variklis su turbokompresoriumi bus ne tik taupus, bet ir suteiks malonumą vairuoti.

Benzinas

Naujajame SANDERO STEPWAY sumontuotas standartą „Euro6“ atitinkantis benzininis variklis su kietųjų dalelių filtru užtikrins malonumą vairuoti ir dar labiau saugos aplinką.

TCe 90 FAP

Visiškai universalus
Trijų cilindrų naujausios kartos 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir mechanine pavarų dėže. Užtikrinamos mažos degalų sąnaudos ir nedidelis išmetamo CO2 kiekis, neaukojant tikro malonumo vairuoti. Siekiant dar didesnio taupumo naudojama GRM pavaros grandinė, dėl kurios sumažėja techninės priežiūros sąnaudos.

TCe 90 CVT FAP

Komfortiškas vairavimas
Mėgaukitės maloniu, sklandžiu vairavimu! Trijų cilindrų 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir automatine naujos kartos CVT transmisija su dviem pedalais. Užtikrina sklandų paleidimą, pavarų perjungimą, lanksčią akceleraciją.

ScE 65 FAP

Ekonomiškas
Šiuolaikiškas ir ekonomiškas trijų cilindrų 65 AG variklis su mechanine pavarų dėže. Jį kuriant buvo siekiama optimizuoti važiavimą mieste. Dėl naudojamos GRM grandinės sumažėja techninės priežiūros išlaidos – tai dar vienas šio variklio privalumas.

MATMENYS