NAUJASIS DACIA SANDERO


DIZAINAS

NEDIDELIS ŠIUOLAIKIŠKAS IR SOLIDUS AUTOMOBILIS

Išraiškingas siluetas ir naujai suprojektuota priekinė kėbulo dalis, nauja Y raidės formos šviesadiodžių žibintų linija, būdinga DACIA markės automobiliams, – visa tai pabrėžia šviežią naujojo SANDERO dizainą. Salonas, talpi bagažinė ir praktiškos dėtuvės. Naujasis DACIA SANDERO lengvai prisitaikys prie jūsų kasdienių darbų, o kelionės juo bus dar malonesnės.

INTUITYVUMAS, PRAKTIŠKUMAS IR KOMFORTAS

KOMFORTAS IR PRAKTIŠKUMAS

Mėgaukitės komfortiška kelione

Paleiskite variklį naudodamiesi kortele-raktu, patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės kelione. Jums padės gerai apgalvota šiuolaikiška, praktiška įranga – naujas variklio stiprintuvas, galimybė reguliuoti vairaratį ir vairuotojų sėdynę, taip pat naujo dizaino prietaisų skydelis, kuriame rasite visus svarbiausius elementus, reikalingus vairuojant naująjį SANDERO. Viskas tiesiog po ranka!

Važiuodami kontroliuokite salono temperatūrą ir mėgaukitės optimaliu komfortu, naudodamiesi automatiniu kondicionieriumi. Temsta? Ne bėda! Šviesadiodžiai naujojo SANDERO žibintai įsijungia automatiškai ir užtikrina kuo geresnį matomumą ir dieną, ir naktį.

SAUGUMO IR VAIRAVIMO PAGALBOS SISTEMOS

Tai, kas svarbiausia!

Pavargote, vairuodami nuolat jaučiate įtampą? Kelyje jus lydės mūsų vairavimo pagalbos sistemos. Jos rūpinsis jūsų saugumu, taip pat supaprastins kasdienes keliones

Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
Sistema E-CALL (skambutis pagalbos tarnybai)
Automobilio statymo priekiu ir galu pagalbos sistema su galinio vaizdo kamera Nematomų zonų stebėjimo sistema
Pagalbinė važiavimo įkalne sistema
Automatinis stovėjimo stabdys
Greičio reguliatorius-ribotuvas
Elektrinis vairo stiprintuvas

MULTIMEDIJA

Šiuolaikiškos technologijos

Naudodamiesi naująja sistema MEDIA CONTROL su radiju ir galimybe „Bluetooth®“ ryšiu prijungti telefoną galėsite valdyti garso sistemą jungikliais, įtaisytais ant vairaračio, ir nusistatyti mėgstamą navigacijos sistemą iš telefono. Tam, kad keliauti būtų dar smagiau, programoje DACIA MEDIA CONTROL galėsite prijungti radijo sąsają ir matyti ją telefono ekrane.

GALIMI VARIKLIAI

Puikus derinys! Sumažinkite degalų sąnaudas ir išlaidas techninei priežiūrai, pasirinkę mūsų variklius, pritaikytus prie jūsų kasdienių poreikių.

LPG

TCe 100 LPG

LPG – teisingas pasirinkimas automobiliui DACIA!
Naujasis DACIA SANDERO dabar gaminamas su varikliu, varomu dviejų rūšių degalais – benzinu ir dujomis. Laiko patikrintas ir paprastas, visiems prieinamas gamyklinis sprendimas, užtikrinantis taupią eksploataciją, padės mažiau išleisti degalams ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Ir tai dar ne viskas! Šis dujinis 100 AG variklis su turbokompresoriumi bus ne tik taupus, bet ir suteiks malonumą vairuoti.

Benzinas

Naujajame SANDERO sumontuotas standartą „Euro6“ atitinkantis benzininis variklis su kietųjų dalelių filtru užtikrins malonumą vairuoti ir dar labiau saugos aplinką.

TCe 90 FAP

Visiškai universalus
Trijų cilindrų naujausios kartos 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir mechanine pavarų dėže. Užtikrinamos mažos degalų sąnaudos ir nedidelis išmetamo CO2 kiekis, neaukojant tikro malonumo vairuoti. Siekiant dar didesnio taupumo naudojama GRM pavaros grandinė, dėl kurios sumažėja techninės priežiūros sąnaudos.

TCe 90 CVT FAP

Komfortiškas vairavimas
Mėgaukitės maloniu, sklandžiu vairavimu! Trijų cilindrų 90 AG variklis su turbokompresoriumi ir automatine naujos kartos CVT transmisija su dviem pedalais. Užtikrina sklandų paleidimą, pavarų perjungimą, lanksčią akceleraciją.

SCe 65 FAP

Ekonomiškas
Šiuolaikiškas ir ekonomiškas trijų cilindrų 65 AG variklis su mechanine pavarų dėže. Jį kuriant buvo siekiama optimizuoti važiavimą mieste. Dėl naudojamos GRM grandinės sumažėja techninės priežiūros išlaidos – tai dar vienas šio variklio privalumas.

MATMENYS